Yukarı bak! Cafe Nar

By Posted on 0 1 m read 366 views

İstanbul’un güzel yüzünü görebileceğiniz semtlerden Rumeli Hisarı’nda harika bir kafe var; Cafe Nar. Dışardan oluşumu pek anlamayabilirsiniz, sadece giriş katındaki yeriyle sınırlı olduğunu sanabilirsiniz ancak asıl iş binanın yukarıdaki katlarında.

Cafe Nar Giriş

Üst katlarda mükemmel bir manzara var, mutlaka görmelisiniz. Mümkünse gitmeden balkondan bir rezervasyon yaptırın, oturduğunuzda eşsiz bir manzaranın keyfini çıkartın. Mekan ayrıca hayvan dostu, uyuyan kedi ve köpeklere pek çok kez denk gelebilirsiniz.

Kahvaltı tabakları için pek çok çeşit mevcut

Sizlere yemek tavsiye etmeyeceğim çünkü herkesin damak zevki farklıdır, riske girmek istemem ancak kahvaltılarının ve içeceklerinin her biri çok güzel. Sizlere Zomato adresini bırakayım, menülerini inceleyebilirsiniz. Bu arada benim kahvaltı favorim menülerde görmeye alışkın olmadığım “Beril” tabağı (hayır isim cezbettiği için önermiyorum.. ciddiyim), Amerikan vari bir sabah kahvaltısı seviyorsanız bu tabak tam size göre.

Ulaşım:

Kafenin önünden otobüs geçiyor ancak arabayla geliyor iseniz park sıkıntısı mevcut, aracınızı valeye vermek durumundasınız.

 

signature

Share this article

No Comments Yet.

What do you think?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir